Measurement

Connect Express Go

Satışları optimize etmek ve performansı en üst düzeye çıkarmak için güvenilir verilerin ve içgörülerin gücünü ortaya çıkarın.

Genel bakış
Genel bakış

İşletmenizi büyütmek için veriye dayalı kararlar alın

Performansı anlamanın, pazar payı kazanmanın ve rekabette bir adım önde olmanın yeni yollarını ortaya çıkarın. Connect Express Go son derece uygun fiyatlı, önceden paketlenmiş, buluta sahip ve dağıtımı hızlı, ezber bozan bir iş zekası ve güvenilir pazar verileri sunar.

Çevik ve esnek
Uygun fiyatlandırma
Kullanımı kolay
Tarif
Tarif

Güvenebileceğiniz veriler. Harekete geçebileceğiniz içgörüler.

Connect Express Go, CPG üreticilerine büyük bütçeler veya analist ekipleri olmadan daha fazla satış yapmak için ne yapmaları gerektiğini belirleyebilmeleri için verilere kolayca erişmelerini, analiz etmelerini ve görselleştirmelerini sağlayan bir güçtür. Bu sezgisel ve kullanımı kolay uygulama, satış performansını optimize etmek, trendleri tespit etmek, dağıtım fırsatlarını bulmak ve perakendecilerle kazanmak için kategorinizin 360° görünümünü ve eyleme uygulanabilir içgörüleri sunar.

Temel özellikler
Temel özellikler

1

Kolay veri erişimi 

En güvenilir pazar verilerini en geniş kapsama alanıyla keşfedin ve özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış esnek seçimler gerçekleştirin.

2

Hızlı ve son derece görsel

Veri görselleştirme araçları ve kılavuzlu analiz ile iş sorularına anında yanıt alın.

3

Verimli ve işbirlikçi

Sunumları hızla oluşturun, yönetin, paylaşın ve ortak dosya formatlarında paylaşın.

Kaynaklar
Kaynaklar

Nasıl yardım edebiliriz?

Her sorunun kolay bir cevabı olmadığını biliyoruz. Bize benzersiz durumunuzu veya neye ihtiyacınız olabileceğini söyleyin, biz de hayatınızı kolaylaştıracak bir çözüm bulmak için sizinle birlikte çalışalım.