Śledzenie pomiarów w handlu detalicznym

Retail Measurement Services (RMS)

Zaufaj swoim danym o wydajności i trendach na rynkach detalicznych i handlu elektronicznego dzięki kompleksowym rozwiązaniom do pomiaru rynku CPG.

Przegląd
Przegląd

Niepewność niszczy najlepiej ułożone plany

Dzięki kompleksowym danym z punktów sprzedaży możesz poznać najważniejsze szczegóły i fakty dotyczące tego, jak radzi sobie Twój produkt. Śledź sprzedaż w kluczowych kanałach, u sprzedawców, na rynkach i w grupach kupujących, aby móc pewnie dostosowywać i ulepszać swoje strategie.

Odkryj nowe trendy, aby zmaksymalizować wzrost
Zobacz wyniki konkurencji
Podejmuj praktyczne decyzje dzięki wiarygodnym informacjom
Opis
Opis

Bądź rynkowym ekspertem dzięki wiarygodnym danym

Dzięki prawdziwej inteligencji usług NielsenIQ Retail Measurement Services (RMS) i niezrównanej precyzji informacji na poziomie sklepu, posiadasz jasny przegląd niezbędny do prowadzenia skutecznych strategii. Określ skuteczność planów i taktyk swojej firmy na poszczególnych rynkach lokalnych i w skali globalnej. Śledź sprzedaż w kluczowych kanałach, sprzedawcach i na rynkach, abyś mógł bez obaw dostosowywać i ulepszać swoje strategie.

Najważniejsze cechy
Najważniejsze cechy

1

Szczegółowy, globalny zasięg

Zbieramy dane dotyczące 50 milionów produktów z prawie 900 000 sklepów na całym świecie, co pozwala na prawdziwe zrozumienie rynku i konsumentów.

2

Zasięg w wielu kanałach

Zobacz pełny obraz wyników w tradycyjnych i nowych kanałach, w tym w sklepach spożywczych, masowych, klubowych, convenience, e-commerce, zoologicznych i specjalistycznych.

3

Pomiar całego sklepu

Zobacz, co się dzieje na wszystkich półkach. Śledź wyniki dla pakowanej i świeżej żywności, urody, napojów i alkoholu, higieny osobistej, produktów naturalnych i organicznych.

Meeting

NielsenIQ Discover

Uwolnij moc prawdziwych, zaufanych danych umieszczonych w niezawodnej, intuicyjnej, zintegrowanej wizualizacji, która obsługuje zarówno zaawansowanych, jak i zwykłych użytkowników.

Zasoby
Zasoby

Jak możemy Ci pomóc?

Wiemy, że nie ma jednej prostej odpowiedzi na każde pytanie. Powiedz nam, jaka jest Twoja wyjątkowa sytuacja i potrzeby, a my wspólnie z Tobą znajdziemy rozwiązanie, które ułatwi Ci życie.