Infographic

2022: Rok inflacji w Polsce

Infographic

2022: Rok inflacji w Polsce


Inflacja nie bez powodu jest obecnie gorącym tematem rozmów. Presja inflacyjna rośnie nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, wpływając na ceny towarów, siłę nabywczą konsumentów i poziom życia. Pobierz infografikę—kliknij tutaj.


English | Polski

FMCG stoi obecnie przed wyzwaniami, które mają bezpośredni wpływ na doświadczenia konsumentów, planowanie przyszłości firmy i realizację sprzedaży detalicznej. Presja inflacyjna utrzymuje się, prognozy gospodarcze maleją, a ceny gwałtownie rosną. Konsumenci nie mają wyboru i muszą ponownie przeanalizować swoje codzienne wydatki, aby poradzić sobie z nową rzeczywistością.   

Ze względu na to, że konsumenci stali się bardziej ostrożni w swoich wydatkach i szukają nowych strategii oszczędzania, firmy FMCG muszą przemyśleć swoje taktyki i mechanizmy cenowe, aby utrzymać zadowolenie konsumentów pomimo obecnej sytuacji.  

Poniższa infografika NielsenIQ dostarcza informacji o tym, jak inflacja wpłynęła na konsumentów: od ich mentalności i zachowań, do ich największych obaw i zamiarów wydatkowych na najbliższe 12 miesięcy. 


Podejmij odważne decyzje dzięki najlepszym danym

Jeśli chodzi o kluczowe decyzje biznesowe, NielsenIQ ma wszystko pod kontrolą. Jesteśmy tutaj, aby dać Ci nie tylko dane, ale także spostrzeżenia, które pomogą Ci przekształcić pomysły w skuteczne strategie.