Shot of a group of colleagues having a brainstorming session in the boardroom

Zaawansowana analityka do zarządzania cenami i przychodami

Zmaksymalizuj rentowność, wyeliminuj nie przynoszące zwrotu z inwestycji wydatki handlowe i zbuduj odpowiednią strategię cenową i promocyjną dzięki bardziej szczegółowym danym i precyzyjnym rekomendacjom.

Webinar w języku angielskim
Webinar w języku angielskim

Rok cen i inflacji

Obejrzyj naszą najnowszą sesję z POI, z udziałem Abrahama Neme, Global Head BI and Analytics w Beam Suntory, Bennett Cox, Advanced Analytics w NielsenIQ i Marion Marchenoir, Revenue Management Analytics w NielsenIQ, którzy badają, jak tworzyć i prowadzić zwycięski sposób myślenia o wzroście przychodów. Dowiesz się, w jaki sposób Twoja firma może zarządzać ryzykiem i tworzyć możliwości pomimo niepewności.

Infographic

Kompromisy cenowe w czasie pandemii

22 February 2022 , < 1 mins read

Przegląd
Przegląd

1

Optymalizuj strategię cenową i jej realizację

Zrozum czynniki wpływające na wzrost wolumenu, aby zidentyfikować optymalne punkty cenowe dla ceny regularnej i promocyjnej oraz zmaksymalizować zyski

2

Popraw skuteczność promocyjną

Przetłumacz strategię półkową i cenową na konkretne taktyki działania, abyutrzymać opłacalne promocje

3

Sztuczna inteligencja

Możliwości sztucznej inteligencji szybciej odkrywają nowe możliwości, eliminując domysły i skracając czas spędzany na optymalizacji cen, promocji i wydatki handlowe.

Znajdź odpowiednie rozwiązanie dla siebie
Znajdź odpowiednie rozwiązanie dla siebie
Contact us
Contact us

Lepsza analityka tworzy lepsze decyzje

Upewnij się, że Twoja strategia oparta na danych jest wykorzystywana przez właściwego odbiorcę z właściwą wiedzą we właściwym czasie.