Shot of a group of colleagues having a brainstorming session in the boardroom

Zaawansowana analityka do zarządzania cenami i przychodami

Zmaksymalizuj rentowność, wyeliminuj nie przynoszące zwrotu z inwestycji wydatki handlowe i zbuduj odpowiednią strategię cenową i promocyjną dzięki bardziej szczegółowym danym i precyzyjnym rekomendacjom.

Webinar w języku angielskim
Webinar w języku angielskim

Rok cen i inflacji

Obejrzyj naszą najnowszą sesję z POI, z udziałem Abrahama Neme, Global Head BI and Analytics w Beam Suntory, Bennett Cox, Advanced Analytics w NielsenIQ i Marion Marchenoir, Revenue Management Analytics w NielsenIQ, którzy badają, jak tworzyć i prowadzić zwycięski sposób myślenia o wzroście przychodów. Dowiesz się, w jaki sposób Twoja firma może zarządzać ryzykiem i tworzyć możliwości pomimo niepewności.

Infographic

Kompromisy cenowe w czasie pandemii

22 February 2022 , < 1 mins read

Przegląd
Przegląd

1

Optymalizuj strategię cenową i jej realizację

Zrozum czynniki wpływające na wzrost wolumenu, aby zidentyfikować optymalne punkty cenowe dla ceny regularnej i promocyjnej oraz zmaksymalizować zyski

2

Popraw skuteczność promocyjną

Przetłumacz strategię półkową i cenową na konkretne taktyki działania, abyutrzymać opłacalne promocje

3

Sztuczna inteligencja

Możliwości sztucznej inteligencji szybciej odkrywają nowe możliwości, eliminując domysły i skracając czas spędzany na optymalizacji cen, promocji i wydatki handlowe.

Znajdź odpowiednie rozwiązanie dla siebie
Znajdź odpowiednie rozwiązanie dla siebie
Contact us
Contact us

Rozwiązania zawsze w zasięgu ręki

Wyprzedź konkurencję, przenosząc swoje analizy na wyższy poziom. Advanced Analytics może pomóc przyspieszyć Twój rozwój.