NIQ Brandbank 

Databáza produktových fotografií a dát

Poskytnite ten najlepší zážitok z nakupovania s viditeľnejšími a pútavejšími produktmi.

Prehľad 
Prehľad 

Digitalizujte nákupný zážitok

NIQ Brandbank poskytuje výrobcom a retailerom bohatý produktový obsah pre podporu nákupných zážitkov v omnichannel prostredí a má jedinečnú pozíciu pre definovanie najlepšieho produktového obsahu a jeho distribúciu vo veľkom rozsahu. 

Zlepšite viditeľnosť a diferenciáciu produktov
Umožnite zákazníkom vykonávať informované nákupné rozhodnutia
Získajte nakupujúcich a zvýšte predaje
Čím sa odlišujeme?
Čím sa odlišujeme?

1

Aktivujte potreby nakupujúcich pomocou jedného zdroja 

Spravujeme digitálny produktový obsah od viac ako 53 000 globálnych výrobcov, 700 predajcov, veľkoobchodníkov a technologických spoločností. 

2

Využite naše rozsiahle skúsenosti a znalosti  

Odbornosť NIQ Brandbank je výsledkom viac ako 20 rokov skúseností so špecializáciou na digitálny produktový obsah pre omnichannel a využívania najlepších postupov na 39 trhoch. 

3

Poskytnite vašej značke konkurenčnú výhodu  

Získajte dôveru nakupujúcich a umožnite im vykonávať informované nákupné rozhodnutia pomocou kvalitného digitalného produktového obsahu, za ktorým sa skrývajú procesy, technológie a automatizácia v tej najvyššej kvalite.  

Popis 
Popis 

Odomknite váš omnichannel potenciál 

Budúcnosť obchodu je v bohatom a dôveryhodnom obsahu. Zákazníci potrebujú nástroj pre navigovanie a zdokonalenie nákupného zážitku, ktorý vyhovuje ich potrebám. Výrobcovia a retaileri, ktorí poskytujú relevantný produktový obsah, uspejú a získajú si dôveru zákazníkov.  

Zažite digitálnu transformáciu 
Zažite digitálnu transformáciu