Küçük ve orta ölçekli işletmeleri güçlendirmek için veriler ve içgörüler

Büyüyen ekonomiler başarılı girişimcilik üzerine kuruludur. Girişimciler için tasarlanan NielsenIQ verileri, pazar paylarını takip etmenize, pazar trendlerini takip etmenize ve stratejik planlar oluşturmanıza yardımcı olur. Müşterilerinizi, rakiplerinizi ve faaliyet gösterdiğiniz pazarı anlamak, büyümenizin anahtarıdır.


Aşağıdaki soruların cevaplarını
arıyor olabilirsiniz:

Kategorimin pazar trendi nedir?
Hangi kanallar benim için daha uygun?
Doğru fiyatlandırma yapıyor muyum?
Ürünlerim rakiplerime kıyasla nasıl performans gösteriyor?

Cevap, işletmenizin büyüme haritasını
oluşturabilecek veriler yardımıyla gelir

NielsenIQ ile kullanımı kolay verilere erişebilmek artık mümkün.

Verinin gücünden faydalanın, yeni büyüme yollarını açığa çıkarın

NIQ Discover, verileri yönetmek ve analiz etmek için harcanan maliyet ve zamanı azaltırken, tek bir bilgi kaynağından anlamlı pazar analizi ve tüketici içgörülerini ortaya çıkarır. Her büyüklükteki şirketin daha iyi stratejik kararlar almasını, büyüme fırsatlarını belirlemesini ve yenilikler ortaya koymasını sağlar.

1

Rekabet avantajı​

Değişken pazar dinamiklerine hızla uyum sağlamak, trendleri ve eğilimleri belirlemek için ihtiyaç duyduğunuz endüstri lideri kapsam ve ayrıntı düzeyine sahip en yüksek kalitede veriler

2

Daha hızlı, daha iyi kararlar

ş performansını izlemek için KPI uyarıları, hızlı içgörüler için zengin görselleştirmelere imkanları sunan rapor şablonları, gerçek zamanlı analitik için kılavuzlu akışlar ve rapor oluşturma

3

Daha yüksek verimlilik

Tüm kurumun tüm veri varlıklarının ve içgörülerinin tek bir yerde görselleştirmesini sağlayan sezgisel iş zekâsı uygulaması

4

Herkes için büyüme fırsatları

Büyük, orta ölçekli ve gelişmekte olan markalar, her büyüklükteki ekipler ve sıradan ya da uzman kullanıcılar için bütçenize en uygun fiyatla büyümeye giden yol

Faydaları
Faydaları

NielsenIQ size ve işletmenize şunları sunar:

1

Çevik ve esnek bir çözüm

Küçük ve orta ölçekli işletmeler ile girişimciler için tasarlanmıştır – tek erişim noktasından kolaylıkla ulaşılabilen verilerle, size güç ve özgürlük sağlamak için tasarlanmıştır.

2

Uygun fiyatlandırma

Hızlı yatırım getirisi elde etmek için doğru verilerle yeni büyüme potansiyelini ortaya çıkarmak için küçük bir yatırımla başlayın.

3

Kullanımı kolay

Platformumuz, her zaman kullanıma açık, kolay ve basit bir arayüzle, işletmenizi büyütmek için uygulanabilir içgörüler sağlar.


Bir Kurucu ile Sohbet

Bolero ulusal alıcılarla ‘büyük çıkışını’ nasıl yakaladı?

Kurucular Serisi’nin bu bölümünde Bolero’nun kurucusu Gilberto Rodriguez, ‘şehrin yeni çocuğu’ oldukları dönemde perakendecilerle konuşurken karşılaştıkları zorlukları ve Walmart ile nasıl büyük bir çıkış yakaladıklarını anlatıyor.


Öne Çıkan Makale
Man and woman looking at tablet computer

Kategorinizde ustalaşmak için Beş Neden ve Bir Nasıl

Kategorinizi daha iyi anlamaya hazırsınız ama bunu nasıl yapacağınızdan emin değil misiniz? Doğru verileri bulmak için soruları sorarak başlayın. (Ücretsiz sunum şablonu dahildir!)

Kaydol
Kaydol

Güncel kalarak bir adım önde olun

Sign up to Data Bytes by NielsenIQ to stay connected with the latest SMB insights​

Shot of a group of colleagues having a brainstorming session in the boardroom

Büyümenizi hızlandırın

İşletmenizin pazar, kategori ve kanal verilerine nasıl erişebileceğini görmek için özel KOBİ ekibimizle iletişime geçin.