NIQ Brandbank

Shopper Experience Platform |

Certyfikowana platforma do zarządzania danymi B2B2C

Wszystkie Twoje dane produktowe w jednym miejscu

W skrócie
W skrócie

Udostępniaj kompletne dane wszystkim swoim partnerom

Shopper Experience Platform to kompleksowa platforma łącząca w sobie podstawową usługę NielsenIQ Brandbank w zakresie tworzenia certyfikowanych danych B2C, rozszerzoną o możliwość wprowadzenia przez dostawcę kompletnych danych B2B w standardzie GDSN.

Laptop
Kompletne i certyfikowane dane B2B2C
Możliwość wzbogacenia danych marketingowych
Elastyczna dystrybucja danych do sieci handlowych
Opis
Opis

Platforma, dzięki której zarządzanie danymi B2B2C staje się łatwiejsze

Rosnące oczekiwania ze strony sieci handlowych na dane, chęć optymalizacji treści pod eCommerce, dostosowywanie modeli danych do nowych rozporządzeń i konieczność współpracy z kilkoma dostawcami w obszarze Data Management – wszystko to powoduje, że zarządzanie kontentem produktowym B2B2C jest coraz bardziej angażujące.
Skorzystaj z Shopper Experience Platform, aby z jednego miejsca zarządzać procesem tworzenia, optymalizacji i dystrybucji danych produktowych do sieci handlowych i kanału eCommerce.

Najważniejsze cechy
Najważniejsze cechy

1

Popraw jakość danych

Wykorzystaj walidacje wbudowane na platformie Shopper Experience Platform (SXP), które szczegółowo sprawdzają potencjalne błędy w Twoich danych, zanim udostępnisz je swoim partnerom biznesowym.

2

Zoptymalizuj treści pod eCommerce

Wykorzystaj dane stworzone przez NielsenIQ Brandbank jako podstawę do dalszej ich optymalizacji i dostosowania do kanału eCommerce.

3

Elastyczne formy dystrybucji

Shopper Experiece Platform daje Ci unikalną możliwość dystrybucji danych z jednego miejsca zarówno do kanału eCommerce (B2C), jak również w standardzie GDSN (B2B).

Resources
Resources

Jak możemy Ci pomóc?

Wiemy, że nie ma jednej prostej odpowiedzi na każde pytanie. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które ułatwi Ci życie.

Related content
Related content