Databáze produktových fotografií a dat NIQ Brandbank 

Poskytněte ten nejlepší zážitek z nakupování s viditelnějšími a poutavějšími produkty.

Přehled  
Přehled  

Digitalizujte nákupní zážitek

NIQ Brandbank poskytuje výrobcům a retailerům bohatý produktový obsah pro podporu nákupních zážitků v omnichannel prostředí a má jedinečnou pozici pro definování nejlepšího produktového obsahu a jeho distribuci ve velkém rozsahu.

Zlepšete viditelnost a diferenciaci produktů  
Umožněte zákazníkům činit informovaná nákupní rozhodnutí   
Získejte nakupující a zvyšte prodej  
Čím se odlišujeme?
Čím se odlišujeme?

1

Aktivujte potřeby nakupujících pomocí jednoho zdroje    

Spravujeme digitální produktový obsah od více než 53 000 globálních výrobců, 700 prodejců, velkoobchodníků a technologických společností.

2

Využijte naše rozsáhlé zkušenosti a znalosti   

Odbornost NIQ Brandbank je výsledkem více jak 20 let zkušeností se specializací na digitální produktový obsah pro omnichannel a využívání nejlepších postupů na 39 trzích.  

3

Poskytněte vaší značce konkurenční výhodu   

Získejte důvěru nakupujících a umožněte jim činit informovaná nákupní rozhodnutí pomocí vysoce kvalitního digitálního produktového obsahu, za kterým se skrývají procesy, technologie a automatizace nejvyšší kvality.

Popis  
Popis  

Odemkněte váš omnichannel potenciál  

Budoucnost obchodu je v bohatém a důvěryhodném obsahu. Zákazníci potřebují nástroj pro navigování a zdokonalení nákupního zážitku, který vyhovuje jejich potřebám. Výrobci a retaileři, kteří poskytují relevantní produktový obsah, uspějí a získají si důvěru zákazníků.

Zažijte digitální transformaci  
Zažijte digitální transformaci