Baza dannych produktowych –

NIQ Brandbank

Zapewnij klientom najlepsze doświadczenia zakupowe, ułatwiając im odkrywanie i poznawanie produktów

W skrócie
W skrócie

Digitalizuj doświadczenia kupujących

NIQ Brandbank zapewnia detalistom i producentom wysokiej jakości dane produktowe B2B2C oraz rozwiązania wspierające dotarcie do dzisiejszego klienta korzystającego z wielu kanałów

Popraw widoczność i wyróżnij produkty
Umożliw klientom podejmowanie świadomych decyzji o zakupie
Zdobywaj klientów i zwiększaj sprzedaż
Co nas wyróżnia?
Co nas wyróżnia?

1

Aktywuj potrzeby kupujących, korzystając z jednego spójnego źródła

Z łatwością syndykuj cyfrowe treści produktowe ponad 53 000 globalnych marek wykorzystywanych przez ponad 700 globalnych detalistów, hurtowni i aplikacji, co umozliwi dotarcie do jak największej liczby klientów.

2

Uzyskaj dostęp do naszego doświadczenia i wiedzy

Kompetencje i eksperiencja NIQ Brandbank w zakresie jakości wynikają z zastosowania najlepszych światowych praktyk i ponad 20-letniego doświadczenia w tworzeniu cyfrowych treści produktowych do wielokanałowego wykorzystania na 39 rynkach.

3

Zapewnij swojej marce przewagę konkurencyjną

Zwiększ zaufanie kupujących i ułatw im podejmowanie świadomych decyzji zakupowych dzięki cyfrowym treściom produktowym o gwarantowanej jakości, wspieranym przez wiodący w branży proces, technologię i automatyzację.

Opis 
Opis 

Uwolnij swój potencjał omnichannel

Przyszłością handlu jest oddanie bogatej, kompletnej i zaufanej treści w ręce kupujących. Klienci potrzebują rozwiązań, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Marki i sprzedawcy detaliczni, którzy udostępniają odpowiednie treści w kluczowych punktach kontaktu, zdobędą zaufanie i znajdą się na szczycie

 

Doświadcz cyfrowej transformacji
Doświadcz cyfrowej transformacji
Zobacz także
Zobacz także